vihan foam

تماس با ما +651 464 033 04

خیابان پیروزی

دوشنبه - شنبه 8 صبح - 8 عصر

ما تجربه این راه پیموده را به شما هدیه می نمایم.

معرفی مجموعه ویهان:

تخصص ما در قالب سازی و ماشین سازی و تولید قطعات صنعت فوم و پلاستیک است.

تجربه را هرگز نمی توان با هیچ چیزی ارزش نهاد ، این مجموعه از حدود سال ۱۳۷۰ شمسی با تولید فوم گرم فعالیت خود را آغاز نمود .

با توجه به نبود دستگاههای تزریق فوم با قیمت مناسب و کارائی بالا و مهمتر از همه ، با ضمانت تامین قطعات و تعمیرات در داخل کشور در سال ۸۴ با توجه به سابقه فنی این مجموعه توانست با تکیه بر دانش متخصصان خود دستگاه تزریق فوم سرد فشار پایین polyureathan low pressure )  )را تولید نماید و گام جدیدی در راه پیشرفت خود بردارد .

قالب سازی

با توجه به بومی سازی این دستگاهها و قابلیت برنامه ریزی و انعطاف پذیر بودن آن از سال ۸۵ خط تولید فوم سرد (flexible foam  ) را به راه انداخت و طیف وسیعی از محصولات را مانند،فوم های صندلی و فوم مبلی و انواع قطعات فوم مورد استفاده در خودرو سازی را تولید نمود .

با توجه به تنوع بالای محصولات فوم سرد تولید شده توسط این مجموعه برآن شدیم تا مراحل طراحی و ساخت قالب را نیز در مجموعه انجام دهیم که با این قدم گام بلند دیگری برداشته و نتیجه آن انجام یک فرآیند کامل تولید در این مجموعه از مرحله طراحی قطعه و مشاوره به مشتری و آماده سازی مدل و ماشینکاری قالب و تحویل محصول نهایی به مشتری گردید .

در گام بعدی طی تحقیقات و مطالعات بازار و اشکالات محصولات حوزه صندلی و مبلمان که از سال ۹۵ آغاز گردیده بود و در سال ۹۷ نهایی گردید ، تولیدات مبلمان این مجموعه با نام تجاری Vihan  روانه بازار داخلی گردید ، با توجه به طراحی منحصر به فرد محصولات و روش تولیدی که اختراع ثبت شده این برند می باشد . معیار جدیدی در تولید صندلی های اداری و مبلمان اداری و کافی شاپ و سایر مکان ها تعریف نموده که حتی رقبا نیز آنرا اذعان داشته اند .

ماشین سازی

ماشین سازی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

طراحی مهندسی

طراحی مهندسی

طراحی مهندسی و مهندسی معکوس به جهت ساخت انواع قالب و ماشین سازی و تولید انبوه و تهیه مدل های 3D

قالب سازی فوم

قالب سازی فوم

طراحی و تولید انواع قالب های فوم صنایع خودروسازی و دندانپزشکی و صنایع مبلمان اداری و صنایع دیگر

تولید محصولات خاص اداری

تولید محصولات خاص اداری

تولید صندلی های اداری ویژه و مبلمان هتل ورستوران

پروژه های اجرا شده

مواد جدید

2017
عناصر را با هم مقایسه کنید
2017
عناصر را با هم مقایسه کنید
2017
عناصر را با هم مقایسه کنید

مواد جدید

2017
عناصر را با هم مقایسه کنید
2017
عناصر را با هم مقایسه کنید
Call Now Button